Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimo taisyklės perkant fizinėje parduotuvėje

 1. Šios UAB ,,Taisykla“ (toliau vadinama –Pardavėjas) prekių gražinimo taisyklės (toliau vadinama – Taisyklės) skirtos apibrėžti bei nustatyti Taisykla įsigytų prekių (mobilūs telefonai, kompiuteriai, jų priedai, ausinės, garso kolonėles ar kiti produktai/įrenginiai (toliau vadinama – Prekės)) gražinimo tvarką, kai grąžinamos Prekės įsigytos Taisykla parduotuvėje ir pirkėjas (fizinis ar juridinis asmuo, įsigijęs Prekes Taisykla parduotuvėje (toliau vadinama – Pirkėjas)) gali pasinaudoti įstatymais įtvirtinta teise Prekes apžiūrėti.
 2. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso, Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo bei Lietuvos Respublikos vyriausybės nutarimo dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo nuostatomis.
 3. Kokybiškas ne elektronikos Taisykla įsigytas Prekes Pirkėjas turi teisę per 14 (keturiolika) dienų nuo Prekių įsigijimo dienos pakeisti į analogiškas ar kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo Prekes. Jeigu keičiant Prekes susidaro kainų skirtumas, Pirkėjas su Pardavėju privalo atsiskaityti pagal perskaičiuotas kainas.
 4. Jeigu Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų Prekių, tai Pirkėjas turi teisę per 14 (keturiolika) dienų nuo Prekių įsigijimo dienos grąžinti Prekes Pardavėjui ir atgauti už jas sumokėtą kainą.
 5. Pinigai už priimamas Prekes bus grąžinti Pirkėjui tokiu pat būdu, kokiu už jas ir buvo sumokėta per 14 (keturiolika) dienų nuo paskutinės prekės gražinimo datos.
 6. Prekes Pardavėjui grąžina pats Pirkėjas savo lėšomis ir transportu.
 7. Grąžinamoms Prekėms keliami reikalavimai:

7.1. grąžinamos Prekės turi būti nenaudotos;

7.2. grąžinamos Prekės turi būti nesugadintos ar kitaip nepažeistos;

7.3. turi būti išsaugotos gražinamų Prekių vartojamosios savybės;

7.4. Prekės turi būti nepraradusios prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, maišeliai ir kt.);

7.5. Prekės turi būti grąžinamos toje pakuotėje, kurioje jos buvo parduotos. Pakuotė turi būti nesugadinta ir tvarkinga;

7.6. grąžinamos Prekės turi būti pilnos komplektacijos su visa gamintojo ir Pardavėjo pridedama dokumentacija.

 1. Pirkėjas norėdamas grąžinti Prekes turi pateikti Pardavėjui Prekių įsigijimą liudijančius dokumentus: kasos aparato kvitą, pirkimo – pardavimo sutartį, PVM sąskaitą – faktūrą arba kitą Prekių pirkimą – pardavimą iš Pardavėjo patvirtinantį dokumentą, kuris rodytų, jog Pirkėjas sudarė pirkimo – pardavimo sutartį su Pardavėju, kurią vykdydamas sumokėjo Prekių kainą.
 2. Prekės negali būti grąžinamos jei:

9.1. Pirkėjas nepateikia šių Taisyklių 8 punkte numatytų dokumentų;

9.2. grąžinamos Prekės neatitinka šių Taisyklių 7 punkte numatytų reikalavimų.

 1. Kokybiški elektronikos prietaisai (kompiuteriai, telefonai, įvairūs elektroniniai aksesuarai ir kt.) gali būti grąžinami tik Pardavėjui sutikus. Pardavėjui sutikus tokios Prekės grąžinamos šiose Taisyklėse nustatyta tvarka ir sąlygomis.

 

Prekių grąžinimo taisyklės perkant internetinėje parduotuvėje

 1. Prekių grąžinimas perkant UAB Taisykla priklausančioje elektroninėje parduotuvėje adresu www.ttaisykla.lt vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso bei Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo nuostatomis.
 2. Įsigiję prekę mūsų elektroninėje parduotuvėje Jūs turite teisę atsisakyti užsakymo ir grąžinti prekę, net jei ji yra kokybiška, per 14 dienų nuo prekės pristatymo datos, jeigu:

2.1 grąžinama prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje;

2.2 prekė yra nenaudota ir nesugadinta (įrenginys neaktyvuotas);

2.3 prekė yra nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos ir nenuplėštos apsauginės plėvelės);

2.4 grąžinama prekė yra pilnos komplektacijos su visa gamintojo pridedama dokumentacija;

2.5 grąžinant prekę pateikiamas jos įsigijimo dokumentas.

 1. Kaip Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.22810 straipsnio 2 dalyje yra nurodoma, vartotojas neturi teisės per 14 dienų atsisakyti nuotolinės sutarties dėl pagal specialius vartotojo nurodymus pagamintų prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą. Tai galioja užsakant nestandartinės konfigūracijos „Apple“ kompiuterių modelius.
 2. Pagal Lietuvos Respublikos vyriausybės nutarimo dėl mažmeninių prekybos taisyklių 17.14 punktą, įsigijus šias prekes: elektros mašinas ir įrenginius, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatus (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 8501–8548, šiuo atveju aktualus, kodas 8525: Radijo transliacijos arba televizinio signalo perdavimo aparatūra, su priėmimo arba garso įrašymo ar atkūrimo aparatūra arba be jos; televizijos kameros, skaitmeniniai fotoaparatai ir vaizdo kameros su vaizdo įrašymo įrenginius), vartotojo reikalavimas pakeisti nusipirktą tinkamos kokybės prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus, gali būti tenkinamas tik tada, kai pardavėjas sutinka.
 3. Jei pageidaujate grąžinti prekę, susisiekite su mumis el. pašto adresu ttaisykla@gmail.combei užpildykite šią grąžinimo formą.
 4. Pinigai už grąžintas prekes bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą per 14 darbo dienų nuo paskutinės grąžintos prekės gavimo datos.
 5. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, mes ar mūsų atstovas nepriima daikto grąžinimui.
 6. Daiktas turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.
 7. Prekes grąžinate Jūs savo kaštais pardavėjo nurodytu adresu, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl netinkamos prekės kokybės.
 8. Kai grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai mes neturime analogiškos prekės, grąžiname Jums už prekę sumokėtus pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.
 9. Transportavimo išlaidos nėra grąžinamos.
Translate »

© TTaisykla turinys / TTaisykla content