Patarimai

Atšilus orams ir švelnėjant karantinui kyla nenumaldomas noras tyrinėti gamtą. Malonūs išvykos įspūdžiai dažniausiai nugali prieš budrumą, todėl sugedęs telefonas gali tapti nepageidaujama kelionės pasėkme. Tam, kad išvengtumėte atostogų metu tykančių pavojų, pateikiame kelis patarimus, kaip tinkamai pasirūpinti savo telefonu vasaros iškylų metu.

1. Įdėkite telefoną į užsegamą skaidrų plastikinį maišelį

Užspaudžiamas tvirtas plastikinis maišelis – pigi ir patikima apsauga nuo vandens, lietaus ar išsiliejusių gėrimų padaromos žalos. Jis taip pat saugo nuo smėlio krislų, galinčių ne tik patekti į krovimo lizdą bei kitus plyšius, bet ir subraižyti telefono ekraną, kamerą ar galinį korpusą. Visgi jei norite užtikrinti nuolatinę įrenginio apsaugą nuo drėgmės ar smėlio, patariame įsigyti ir grūdinto stiklo ekrano plėvelę bei specialų dėklą be ertmių mygtukams ar krovikliui.

2. Išjunkite telefoną jam įkaitus

Jei manote, jog karštą dieną maudynių metu telefoną palikti automobilyje yra gera mintis, šiek tiek klystate, nes tai yra tas pats, kas įdėti savo išmanųjį į viryklę! Laikykite savo mobilųjį pavėsyje, o jei nuo karščio jis įkaista, apsaugokite įrenginio bateriją ir tuoj pat jį išjunkite! Vasarai taip pat pravartu įsigyti šviesų telefono dėklą ir vengti tamsių, šviesą sugeriančių atspalvių. Būdami namuose, nepalikite telefono krautis apšviestoje vietoje ir išimkite jį iš apsauginio dėklo ir taip apsaugosite jį nuo perkaitimo.

3. Sumažinkite telefono ekrano šviesos ryškumą

Platus išmaniojo įrenginio ekranas yra didžiausias baterijos žudikas. Jei norite, kad ji tarnautų ilgiau, ypač tuomet, kai neturite su savimi išorinės baterijos ar kito nešiojamo kroviklio, sumažinkite ekrano šviesos ryškumą iki mažiausio ir džiaukitės galimybe fiksuoti smagias akimirkas visos išvykos metu!

4. Rašykite žinutes

Jei žinote, jog ilgą laiką neturėsite prieigos prie krovimo šaltinio, neeikvokite baterijos energijos skambučiams, kurie gali tilpti į trumpąją SMS žinutę. Skambučiai reikalauja daugiau energijos, todėl išsekina Jūsų bateriją kur kas greičiau ir sutrumpina jos veikimo laiką.

5. Dezinfekuokite savo mobilųjį telefoną!

Kaip greičiausiai girdėjote iš įvairių atliktų tyrimų, ant išmaniųjų įrenginių paviršiaus susikaupia net 18 kartų daugiau bakterijų nei ant vandens nuleidimo rankenėlių viešuosiuose tuoletuose. Vis dar siaučiant pandemijai kaip niekad svarbu rūpintis ne tik rankų, įvairių paviršių bet ir savo išmaniųjų įrenginių dezinfekcija. Pirmiausiai galite naudoti specialiai technikos prietaisų valymui skirtą mikropluošto šluostę, tačiau efektyviam mikrobų pašalinimui tiks spirito bei vandens mišiniu (40:60) lengvai sudrėkinta įprasta šluostė. Sunkiau pasiekiamus kraštus išvalykite vos sudrėkintu ausų krapštuku. Taip pat galite įsigyti UV spindulių sterilizatorių “PhoneSoap”, kurio naudojimas yra pats veiksmingiausias ir saugiausias Jūsų įrenginiui.

Palikite komentarą

Translate »

© TTaisykla turinys / TTaisykla content