Prekių pristatymas

Pristatysime į namus ar biurą (DHL, VENIPAK, OMNIVA) visoje Europoje

Jūsų užsakytas ttaisykla.lt prekes nurodytu adresu pristatys mūsų partneris DHL, Venipak Lietuva, OMNIVA LT imonės
Prekes Lietuvos ir europos sajungos teritorijoje kurjeris Jums pristatys per 1-7 d.d.
Lietuvos  ir europos vietovėse prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8.00 iki 18.00 val.
Apie numatomą siuntos su užsakytomis prekėmis pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute.
Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja papildomai 25 €.
Dėmesio: jei Jūsų užsakyta siunta yra sunkesnė nei 31,5 kg, turėsite padėti kurjeriui ją iškelti iš automobilio. Jei pageidaujate, kad siunta būtų įnešta į namus, siūlome užsisakyti paslaugą „Užnešimas“. Kaina nuo: 15 €.
Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta laiku ir tvarkingai.Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta laiku ir tvarkingai.

Pristatymo terminas

Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje – ją pristatysime Jums per 1-3 darbo dienas. Jei sandėlyje esančios prekės užsakymas pateikiamas iki 12 val., galite tikėtis ją gauti jau kitą darbo dieną.
Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra, mes su Jumis susisieksime ir informuosime, kad pristatymas gali užtrukti ilgiau. Prekės pristatomos po 1-2 darbo dienų, kai atsiranda sandėlyje. Maksimali pristatymo trukmė neturėtų viršyti 3 savaičių.

Prekių atsiėmimas

Užsakytas prekes nemokamai galima atsiimti prekių atsiėmimo punkte adresu J. Jasinskio g. 7, Vilnius. Apie galimą atsiėmimo laiką informuosime užsakyme nurodytu telefonu.

Svarbu:

Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę ir prekių kiekį.
Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti.
Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su Pirkėju ar Pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus.
Pirkėjui ar Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo ir pardavimo sutarties sąlygas, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos, jei neįrodoma priešingai.
Atsiimant prekes iš kurjerio būtina pateikti užsakyme pateikto asmens tapatybę įrodantį dokumentą.
Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet užsakyme nurodykite kontaktinį asmenį, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.

Translate »

© TTaisykla turinys / TTaisykla content