• Skubus Kurjerio Iškvietimas ir Įrenginių Remontas Vilniuje ir kituose miestuose

 • Skubaus kurjerio užsakymo forma

  Siųsti

 • Kaip tai veikia?

  Siūlome skubias telefonų ir planšečių ekranų, baterijų bei kitų smulkių gedimų remonto paslaugas neišėjus iš biuro ar namų! Tereikia užpildyti skubaus kurjerio užsakymo formą, saugiai supakuoti siuntinį ir mūsų kurjeris atvyks Jūsų nurodytu adresu telefonu sutaręs Jums patogų laiką. Paimtas prietaisas bus pristatytas į mūsų servisą ir skubiai suremontuojamas. Jūs elektroniniu paštu gausite sąskaitą už atliktus darbus ir paslaugas, o ją apmokėjus greitai ir saugiai gausite įrenginį pristatytą atgal Jums. Skubaus kurjerio ir remonto paslauga yra suteikiama tik Vilniaus mieste ir nieko nekainuoja. Užsakymai priimami darbo dienomis nuo 10 iki 16 val.

  Nemokamą kurjerį visoje Lietuvoje galite užsisakyti čia.

  GREITA, SAUGU, PATOGU!

  Skubaus remonto paslauga nuo kurjerio atvykimo, įrenginio sutaisymo iki grąžinimo Jums yra atliekama per 3 val. Visos per kurjerį gabenamos siuntos yra apdraustos, taigi užtikriname Jūsų įrenginių saugumą. 

  Ar išliks duomenys, esantys mano įrenginyje?

  Duomenų atsarginę kopiją prieš siunčiant įrenginį reikėtų pasidaryti programinių gedimų atveju. Jei remontas bus mechaninis (ekrano, krovimo lizdo keitimas ir pan), atsarginė duomenų kopija nėra būtina.

  *Žvaigždute pažymėtus laukelius užsakymo formoje užpildyti yra PRIVALOMA.