• Matinių „iPhone 7“ ir „iPhone 7 Plus“ savininkai skundžiasi dažų kokybe

  2017 vasario 19 | Blog | Donatas
 • ihpone7 REMONTAS.jpeg

  Iškart po „iPhone 7“ ir „iPhone 7 Plus“ anonso pasirodė informacija apie tai, kad nauji blizgios juodos spalvos išmanieji telefonai greitai renka pirštų atspaudus ir įbrėžimus. Dabar paaiškėjo, kad ir matinis „Apple“ flagmanas taip pat negali pasigirti labai patvaria danga. Oficialiame gamintojo forume jau sukurta atskira tema, skirta „Matte Black“ spalvos „iPhone 7“ ir „iPhone 7 Plus“ problemoms. Sprendžiant iš atsiliepimų, atrodo, kad dažniau nukenčia 5,5 colių išmaniojo išvaizda.

  Vartotojai skundžiasi, kad po neilgo naudojimo periodo matinė juoda dažų plėvelė atsilupa nuo prietaiso korpuso. Tai ypač pastebima šalia garsiakalbio skylių, taip pat šalia garsumo valdymo ir išjungimo mygtukų. Ši problema gali pasireikšti beveik iš karto po naujo prietaiso įsigijimo.

  Kai kurie vartotojai jau sugebėjo susisiekti „Apple“ techninio aptarnavimo darbuotojais ir jiems papasakoti apie šią problemą, tačiau gamintojo atstovai atsisakė pakeisti įsigytus įrenginius, motyvuodami tuo, kad tai yra įprasti kosmetiniai pažeidimai.

  Šio „iPhone 7“ ir „iPhone 7 Plus“ defekto mastas kol kas neaiškus, tačiau „Apple“ forumo atitinkama tema nuolat papildoma naujais skundais.

  Informacijos šaltinis: topcom