• no3310_02

    Daugeliui vardas „Nokia 3310“ yra puikiai žinomas. Tai vienas pirmųjų telefonų pasaulyje, taip išpopuliarėjęs dėl savo patvarumo. Todėl, po beveik 17 metų pertraukos, „Nokia“ planuoja sugrąžinti į rinką legendinį telefoną. Pirmą kartą 2000- aisiais metais pasirodęs ir 126-iais mln. kopijų parduotas aparatas bus vėl pristatytas vasario 27-ąją Mobile World Congress konferencijoje Barselonoje.

    Šaltinių teigimu, telefonas kainuos 56 eurus ir pasižymės ilgu baterijos veikimu bei beveik nesunaikinamu korpusu. Tačiau norint pristatyti konkurencingą telefoną šių dienų rinkai, jis privalo turėti galimybę priimti 4G ryšį bei turėti priekinę ir galinę kameras. Visgi, jei pastarasis atnaujinimas bus įdiegtas, tai jau bus visiškai naujas modelis, naudojantis tik prisiminimus keliantį pavadinimą.

    „Nokia“ stengėsi su savo prekės ženklu pasiūlyti ir patrauklių išmaniųjų telefonų, tačiau galiausiai jie buvo parduoti „Microsoft“. Nuo to laiko kompanija ėmė gaminti naujas pasiteisinusių ir patrauklių telefonų versijas, įskaitant „Nokia 215“, kuri kainuoja 27 eurus ir neišsikrauna 29 dienas. Telefonai, gaminami su „Nokia“ prekės ženklu dabar yra parduodami bendrovės „HMD Global“. Tikimasi, kad vasario pabaigoje bus pristatyta ne tik „trečia“, bet ir „penkta“ bei „šešta“ „Nokia“. Dalis šių telefonų turės ir kai kurias išmaniųjų telefonų funkcijas, tačiau bus pigesni.

     

    šaltiniai: technologijos.lt, delfi.lt