• Kitos Technikos Taisymas

  • KOMPIUTERIŲ ĮKROVIKLIŲ REMONTAS IR PARDAVIMAS

    Taisome APPLE, SAMSUNG, DELL, SONY, LENOVO, ASUS, HP ir kitų gamintojų kompiuterių kroviklius. Nustojus veikti krovikliui, neskubėkite jo išmesti - mes nemokamai patikrinsime ir nustatysime tikrąją gedimo priežastį. Neverta keisti savo originalaus įkroviklio į kinišką kopiją, jei jį galima sutaisyti. Atliksime skubų, kokybišką ir nebrangų įkroviklių remontą naudodami tik originalias dalis. Keičiame kištukus, sulituojame nutrūkusius laidus arba pakeičiame visą laidą nuo pat blokelio nauju. Nustačius, kad įkroviklį taisyti netikslinga - mes jums pasiūlysime naują už gerą kainą.

  • AUSINIŲ TAISYMAS

    Remontuojame ausinių kištukus, laidus, korpusą ir kitas ausinių dalis. Pakeičiame nusidėvėjusius kištukus ir suplyšusius laidus arba perlituojame esamus. Klijuojame sulūžusias korpuso dalis profesionaliais klijais nepalikdami žymių. Taisome išlaužtus lizdus bei keičiame kitus ausinių komponentus.

  • NEŠIOJAMŲ KOLONĖLIŲ TAISYMAS

    Remontuojame JBL, BOSE, MARSHALL, SONY, PHILIPS, BEATS, LOGITECH, DENVER ir kitų gamintojų nešiojamas Bluetooth kolonėles (boombox). Šaliname dinamikos gedimus, maitinimo grandinės problemas bei perlituojame pagrindinės plokštės komponentus. Visiems savo darbams suteikiame garantiją!