• Išmanieji „Android“ telefonai iki 250€ – trumpa geriausių modelių apžvalga

  2017 balandžio 19 | Blog | Dovilė Berlinskaitė
 • Dienos, kai už gerą išmanųjį telefoną reikėdavo pakloti nemažus pinigus jau praeityje, jei turite nuovokos išsirinkti iš mažiau populiarių modelių, kurie savo galimybėmis nenusileidžia tokių įrenginių gigantams. Išmanusis telefonas daugeliui yra vienas būtiniausių reikmenų, todėl gamybos sąnaudos yra atitinkamai sumažėjusios. Tai reiškia, kad geri nauji telefonai gali būti prieinami už mažiau nei 250€. Kadangi vieni prietaisai yra geresni už kitus, Tech Insider nutarė apžvelgti modelius, kurių kainos ir kokybės santykis yra geriausias.

  Telefonas, nekainuojantis 100€ – Blu R1 HD

  Tiems, kurie nori išleisti mažiausiai pinigų už daiktą, galintį beveik lygiavertiškai konkuruoti išmaniųjų telefonų arenoje, vienas geriausių pasirinkimų galėtų būti Blu R1 HD. Šis visas būtinas funkcijas atliekantis 5 colių įstrižainės ir 720p rezoliucijos ekraną turintis įrenginys visai neatrodytų pigus, jei ne reklaminiai skydeliai, kaskart atakuojantys įjungus telefoną. Taip nutinka kai pirkdami „Amazon“ internetinėje parduotuvėje pasinaudojate „Prime – Exclusive“ pasiūlymu, suteikiančiu nuolaidą šiai prekei. Tačiau jei esate ne tik taupus, bet ir kantrus, tai neturėtų kelti didelių rūpesčių.

  Kita vertus, Blu R1 HD, kaip ir keli kiti mažai žinomi „Android“ telefonai, turi saugumo spragų. Taip teigia „The New York Times“, lapkritį pranešę, jog vartotojų tekstinės žinutės, lokacija bei kita asmeninė informacija buvo nutekinta į kompanijos serverius Kinijoje. Nors Blu teigia šį trūkumą jau pašalinusi, ekspertai rekomenduoja įsigijus tokį telefoną perrašyti savo regiono rinkai pritaikytą programinę įrangą.

  Geriausios išmaniųjų telefonų naujienos iki 280€ – renkantis tarp Motorolos, Huawei ir ZTE

  Moto G5 Plus

  Metalinis šio modelio dizainas suteikia brangaus telefono įvaizdį, tačiau prieinama kaina atspindi vidutinius vartotojų poreikius tenkinančias įrenginio specifikacijas. Nors „Snapdragon 625” mikroschema nėra iš greičiausių, telefonas užstringa tik žaidžiant sunkiausius žaidimus, o ilgai neišsikraunančios 3,000mAh baterijos, geros kokybės 5.2 colių 1080 p raiškos ekrano bei greito pirštų antspaudų skaitytuvo kombinacija atperka nedidelius nesklandumus.

  Negana to, Moto G5 Plus palaiko vieną naujausių „Android 7.0“ versiją, o programėlės, esančios telefone, atrodo praktiškos ir naudingos. 12-os megapikselių kamera ne itin gerai fiksuoja vaizdą naktį, bet labai padoriai veikia dienos šveisoje. Šios Motorola gaminių serijos apžvalgininkai rekomenduoja įsigyti stipresnės 4 GB RAM ir 64 GB vidinės atminties modelį už 280€, tačiau pagal poreikius galima pasirinkti ir dvigubai mažesne talpa pasižymintį  ir 70€ pigesnį Moto G5 Plus.

  Huawei Honor 6X

  Svarstant Motorolos gaminį kaip vieną geriausių pasirinkimų, telpantį į prieinamos kainos rėmus, reikėtų paminėti ir 235€ kainuojantį Huawei Honor 6X. Didesnis 5.5 colių 1080p raiškos ekranas pasižymi ryškesniu vaizdu, o plonesnis metalinis korpusas yra nemažiau tvirtas. Tiesa, Huawei baterija išsikrauna šiek tiek greičiau, tačiau pagrindinė 12-os ir geresniam fokusavimui skirta papildoma 2-jų megapikselių galinė kamera išplečia fotografavimo galimybes iki Apple iPhone 7 Plus lygio. Nors pasenusi „Android“ operacinės sistemos 6.0 versija lemia prastesnį kelių užduočių atlikimą vienu metu, bendrovė teigia šių metų viduryje atnaujinsianti Huawei Honor 6X programinę įrangą geriausiam jo veikimui.

  ZTE Blade V8 Pro

  Šis modelis galėtų būti tarpinis variantas, jei sunku pasirinkti tarp Moto G5 Plus ir Huawei Honor 6X, nes ZTE Blade V8 Pro turi abiem įrenginiams būdingų savybių. 215€ „Amazon“ internetinėje parduotuvėje kainuojančio ZTE Blade V8 Pro baterijos gyvenimas yra dar ilgesnis už Moto G5 Plus, o identišką Honor 6X fokusavimo funkciją atliekanti dviguba galinė kamera suteikia daugiau galimybių įamžinti vaizdus profesionaliai. Tiesa, analizuojant jų kokybę galima pastebėti, kad su ZTE Blade V8 Pro išgaunami vaizdiniai yra mažiau ryškūs nei fiksuojant su Moto G5 Plus, o dvigubos kameros efektai yra ne tokie švelnūs, lyginant su Honor 6X. Tačiau šis modelis palaiko spartesnį 802.11ac WiFi ryšį, o tai suteikia jam pranašumų prieš jau aptartus konkurentus. Patogesnis yra ir telefono paėmimas į ranką bei laikymas joje, nes šio modelio galinis dangtelis yra guminis. Visgi tai suteikia pigaus telefono įvaizdį, nors jis ir pasižymi analogiškomis Motorolai mikroschemos specifikacijomis bei sparčiu pirštų antspaudų skenavimu. Nežiūrint į tai, kad 3 GB RAM atmintį turintis ZTE Blade V8 Pro yra sunkesnis ir storesnis nei kiti aptarti įrenginiai, o ir atnaujinti pasenusios Android 6.0. versijos gamintojai šiam modeliui neketina, ZTE telefonas yra dar vienas praktiškas pasirinkimas ieškantiems geriausio kainos ir kokybės santykio.

   

  Šaltiniai: Tech Insider; All That Nerdy Stuff; Phone Arena.