Garmin Enduro

799.00899.00 su PVM

GPS laikrodis su įkrovimo saulės energija stikleliu

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorija: Prekės ID: 6729

Aprašymas

https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=2GYEBFlm9Xw&feature=emb_logo

ĮVEIKITE VISĄ ATSTUMĄ

GPS laikrodis „Enduro“ su įkrovimo saulės energija stikleliu „Power Glass™“, padedančiu baterijai veikti ilgiau, ir daug aukščiausio lygio funkcijų, yra sukurtas patiems ištvermingiausiems sportininkams. Tokiems, kaip jūs.

  • Naudokitės saulės energija, kad įrenginį įkrovinėti reiktų rečiau.
  • Išlaikykite geriausią techniką padedami tokių funkcijų kaip išplėstinis jėgų atgavimo laikas, bėgimo trasomis VO2 maksimumas ir ne tik.
  • Lengvas, bet tvirtas – lenktynėms, kurios yra iš tiesų nepamirštamos.
  • Taupykite baterijos energiją kontroliuodami jutiklių naudojimą.
  • Kelią net ir nuošaliose vietovėse žinokite su itin tiksliu GPS imtuvu.
  • Nesustokite: baterija veikia iki 80 valandų GPS režimu arba iki 300 valandų maksimalaus baterijos taupymo režimu1.

SUKURTAS LENKTYNIAUTI

„Enduro“ turi visada veikiantį ir saulės šviesoje lengvai įskaitomą 1,4″ ekraną, patogų naudoti net ir judant. Be to, jame yra mūsų geriausios treniruočių funkcijos ir ypač efektyvus procesorius, leidžiantis galvoti apie lenktynes, o ne apie baterijos veikimo trukmę.

SUKURTA IŠTVERMĖS SPORTUI

Tvirtas ir bet kokiomis oro sąlygoms pritaikytas korpusas yra suderintas taip, kad tiktų itin sudėtingoms varžybų sąlygoms – su nerūdijančiojo plieno arba lengvu įbrėžimams atsparia DLC danga padengto titano apvadu. Be to, jis turi ypač lengvą sportinio stiliaus apyrankę, kuri yra elastinga, reguliuojama ir patvari.

Gaukite nenuilstamą pajėgumą.

SAULĖS ENERGIJA ĮKRAUNAMA BATERIJA

Baterija veikia iki 80 valandų GPS režimu1, iki 300 valandų maksimalaus baterijos taupymo režimu1 ir iki 65 dienų išmaniojo laikrodžio režimu naudojant saulės energiją2.

ENERGIJOS VALDYMO PROGRAMA

Sužinokite, kaip įvairūs nustatymai ir jutikliai veikia jūsų laikrodžio baterijos veikimo trukmę, kad, jei prireiktų, šią trukmę galėtumėte pailginti.

BĖGIMO TAKAIS VO2 MAKSIMUMAS

Bėgimo takais VO2 maksimumo funkcija vertina bėgikų širdies ir kraujagyslių sistemos pasirengimo lygį koreguodama duomenis pagal kintančias trasos ir vietovės sąlygas, galinčias turėti įtakos bėgimo rodikliams.

ULTRABĖGIMAS

Naudokite ultrabėgimo veiklos funkciją su poilsio laikmačiu ir registruokite laiką, kuri praleidžiate pagalbos stotelėse.

FUNKCIJA „CLIMBPRO“

Naudodami pakilimo planavimo realiuoju laiku priemonę „ClimbPro“ matykite informaciją apie dabartinę ir būsimas įkalnes, įskaitant statumą, atstumą ir aukščio padidėjimą. Papildomos „ClimbPro“ funkcijos taip pat suteikia informacijos apie nuokalnes ir lygumas, kad turėtumėte daugiau duomenų apie aplinką.

MTB DINAMIKA

Stebėkite kiekvieno važiavimo detales naudodamiesi kalnų dviračių metrika bei specialiais sudėtingumo ir sklandumo matavimais, kuriais įvertinamas trasos sunkumas ir leidimosi sklandumas bei pateikiamas rezultatas, kurį kitą kartą galima gerinti.

KARŠČIO IR AUKŠČIO AKLIMATIZACIJA

Pasiruoškite bet kokiai aplinkai. Sužinokite, kaip jūsų kūnas prisitaiko prie įvairių aplinkų, tam naudodamiesi karščio ir aukščio aklimatizacijos funkcija .

EFEKTYVUMO METRIKA

Matykite išplėstinę treniruočių metriką, į kurią įeina bėgimo dinamika, pagal šilumą ir aukštį pakoreguota VO2 maksimumo vertė, jėgų atgavimo patarimai ir ne tik3.

JĖGŲ ATGAVIMO PATARIMAI

Poilsis tarp treniravimosi sesijų yra labai svarbus jūsų kūnui. Po kiekvienos treniruotės integruota jėgų atgavimo patarimų funkcija nurodys, kiek laiko reiktų ilsėtis prieš kitą sunkią treniruotę.

KASDIENĖS SIŪLOMOS TRENIRUOTĖS

Treniravimosi gairių funkcija, atsižvelgianti konkrečiai į jus ir jūsų fizinio pasirengimo lygį, teikia pasiūlymus pagal dabartinį treniravimosi krūvį ir treniravimosi būklę.

Pasiekite net ir tolimiausias finišo linijas.

KELIŲ PALYDOVŲ TINKLŲ PALAIKYMAS

Naudodamiesi keliomis pasaulinėmis navigacijos palydovų sistemomis (GPS, GLONASS ir „Galileo“) tikslią buvimo vietą žinosite ir ten, kur vien GPS nepakanka.

NAVIGACIJOS JUTIKLIAI

Kitą savo trasą įveikite su vadinamaisiais ABK jutikliais: aukštimačiu, oro sąlygas stebinčiu barometru ir 3 ašių elektroniniu kompasu.

SPORTO PROGRAMOS

Naudokite iš anksto parengtus aktyvios veiklos profilius, skirtus bėgimui bekelės takais, plaukimui, bėgiojimui, važinėjimui dviračiu, žygiams pėsčiomis, irklavimui, slidinėjimui, golfui ir ne tik.

TECHNOLOGIJA „PACEPRO™“

Pirmoji tokio pobūdžio „PacePro“ funkcija su pagal nuolydį keičiamomis nuorodomis padeda palaikyti tempą bėgant trasa.

SLIDINĖJIMAS NE TRASOMIS

Mėgaudamiesi sniegu visada turėkite svarbią informaciją. Iš anksto įkeltas profilis atskiria slidinėjimą nuo kopimo ir automatiškai rodo kilimui arba nusileidimui reikalingus rodiklius.

BANGLENČIŲ SPORTUI SKIRTOS FUNKCIJOS

Pasiruoškite gaudyti bangas. Susiejus „Enduro“ su programa „Surfline Sessions™“ suderinamame išmaniajame telefone, galima kurti kiekvienos jūsų pagautos bangos vaizdo įrašą naudojantis „Surfline®“ kamera. Galėsite peržiūrėti vaizdo įrašus vėliau ir sužinoti, kaip jums sekėsi.

Sutelkite dėmesį į savo fizinį pasirengimą.

PULSO MATAVIMAS ANT RIEŠO

Optinė pulso monitoriaus3 technologija matuoja veiklos intensyvumą ir pulso kintamumą, kad nustatytų streso lygį. Ji veikia ir po vandeniu, nenaudojant pulso dirželio.

PULSOKSIMETRO JUTIKLIS

Aklimatizacijai naujame aukštyje ar miego stebėjimui pulsoksimetro4 jutiklis naudoja šviesos pluoštus, krentančius ant jūsų riešo. Taip jis įvertina, kaip jūsų organizmas įsisavina deguonį.

IŠPLĖSTINIS MIEGO STEBĖJIMAS

Gaukite išsamų savo miego vaizdą: lengvo, gilaus ir REM miego stadijas bei pulsoksimetro4 ir kvėpavimo duomenis. Peržiūrėkite miego duomenis specialiame valdiklyje, kuriame pateikiamas jūsų miego balas ir kitos įžvalgos.

„BODY BATTERY™“ ENERGIJOS STEBĖJIMAS

Optimizuokite organizmo energijos atsargas, naudodamiesi pulso kitimo, streso, miego ir kitais duomenimis, kad galėtumėte įvertinti, kada esate pasiruošę būti aktyvūs, o kada reikėtų pailsėti.

HIDRATACIJOS STEBĖJIMAS

Registruokite kasdienį skysčių suvartojimą ir sekite, ar skysčių išgeriate užtektinai. Įjungę automatinį tikslą, pamatysite, kiek išprakaitavote dėl atitinkamos veiklos. Atsižvelgus į šiuos duomenis, tikslas bus atitinkamai pakoreguotas.

KVĖPAVIMO STEBĖJIMAS

Pamatykite, kaip jūsų kvėpavimas kinta dieną, miegant, darant kvėpavimo pratimus ir užsiimant joga.

Treniruodamiesi palaikykite ryšį.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI

Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamu įrenginiu.

„GARMIN PAY™“ BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAI

Bekontaktis „Garmin Pay“ mokėjimo sprendimas5 padės išvengti laukimo prie kasos. Atsiskaitykite atitinkamų teikėjų sistemose.

SAUGUMO IR SEKIMO FUNKCIJOS

Jei jaučiatės nesaugiai arba jei jūsų laikrodis aptinka incidentą, pagalbos ir incidentų aptikimo funkcijos6 siunčia jūsų buvimo vietą skubios pagalbos kontaktams.

PARDUOTUVĖ „CONNECT IQ™“

Atsisiųskite pasirinktinius ciferblatus, pridėkite duomenų laukus ir gaukite programas ir valdiklius iš parduotuvės „Connect IQ“7.

Papildomi dirželiai „QuickFit®“ padės pritaikyti savo stilių nenaudojant jokių įrankių.

Matykite savo statistiką ir stebėkite tikslus programoje „Garmin Connect™“.

Pritaikykite savo „Garmin“ įrenginį apsilankę parduotuvėje „Connect IQ™ Store“.

1 Jei laikrodis visą laiką naudojamas aplinkoje, kurios apšvietimas yra 50 000 liuksų.
2 Jei laikrodis 3 valandas per parą naudojamas aplinkoje, kurios apšvietimas yra 50 000 liuksų.
Veiklos stebėjimo ir fizinio pasirengimo rodiklių tikslumas.
4 Tai nėra medicinos įrenginys, jis nėra skirtas jokiai medicininei būklei diagnozuoti ar stebėti; žr. Garmin.com/ataccuracy. Pulso oks. vertė rodoma ne visose šalyse.
Peržiūrėkite informaciją apie šiuo metu palaikomas šalis, mokėjimo tinklus ir korteles išduodančius bankus.
6 Susiejus su suderinamu išmaniuoju telefonu. Norėdami sužinoti saugumo ir stebėjimo funkcijoms keliamus reikalavimus bei taikomus apribojimus, žr. Garmin.com/safety.
7 Kai prijungtas kompiuteris arba suderinamas išmanusis telefonas, į kurį atsisiųsta programa „Connect IQ“.

Papildoma informacija

Garmin Enduro

Enduro Black DLC, Nylon band (010-02408-01), Enduro Silver Gray/Slate (010-02408-00)

© TTaisykla turinys / TTaisykla content