Garmin Approach S60

315.00 su PVM

Laikrodis skirtas golfo žaidimui

Išankstinis užsakymas

Produkto kodas: 010-01702-00 Kategorija: Prekės ID: 6791

Aprašymas

Autentiškas, modernaus stiliaus laikrodis golfui

  • Stilingas GPS laikrodis golfui, atspindintis jūsų aistrą šiam žaidimui
  • Didelis, lietimui jautrus 1.2” dydžio ekranas yra lengvai įskaitomas saulės šviesoje ir yra intuityviai valdomas
  • Su spalvotais golfo laukų žemėlapiais matysite tikslų atstumą iki ridenimo aikštelių, kliūčių ar “doglegs” atkarpų
  • Su QuickFit™ greito keitimo dirželiais galėsite akimirksniu pakeisti stilių, be jokių papildomų įrankių
  • Daugiau nei 40,000 iš anksto įkeltų golfo laukų žemėlapių iš viso pasaulio
  • Pažangi AutoShot funkcija automatiškai fiksuos smūgius1 žaidimo aikštėje ir pateiks tikslius smūgių atstumus vėlesnei žaidimo analizei

Approach® S60 tai modernaus stiliaus, autentiško dizaino laikrodis turintis pačias pažangiausias funkcijas golfui. Jame matysite svarbiausią žaidimo informaciją – dideliame, 1.2” dydžio lietimui jautriame ekrane, kuris yra įskaitomas ir saulės šviesoje ir visa tai moderniame dizaine, puikiai derančiu prie kiekvienos gyvenimo progos.

Approach S60

 

Puikus stilius golfui

Approach S60 laikrodžiai yra sukurti taip, kad būtų ypač lengvi ir atrodytų puikiai, tačiau suteikiant pažangiausias funkcijas golfui. Visos laikrodžio dizaino ir sportinės savybės padeda sukurti klasikinį golfo stilių, kuris atrodys puikiai būnant golfo laukuose ir už jų, o prabangesnė laikrodžio versija su keraminiu ciferblato rėmeliu užtikrins dar didesnį ilgaamžiškumą.

Taip lengva dar nebuvo

Žaidimas nuo šiol taps dar paprastesnis, nes laikrodis automatiškai atpažins kokiame golfo lauke esate ir automatiškai parinks artėjančias žaidimo duobutes, todėl visą informaciją turėsite prie savęs, būtent kai to Jums reikės. O dideliame ir spalvotame 1.2” dydžio ekrane su intuityvia vartotojo sąsaja galėsite peržiūrėti visą žaidimo informaciją dar lengviau ir greičiau – pasirinkdami didelių skaičiukų režimą.

Fiksuokite žaidimą

Dėka papildomų integruotų jutiklinių sistemų, automatinė AutoShot smūgių aptikimo funkcija galės dar tiksliau atpažinti smūgius1 žaidimo aikštėje, o atliktų smūgių vietos ir kamuoliukų nuskrietas atstumas bus automatiškai išsaugotas, velėsnei analizei Garmin Connect™ sistemoje. Auto Measure Shot funkcija pateiks kamuoliuko nuskrietą atstumą, kiekvienam aptiktam smūgiui.

Matykite žaidimo lauką

Approach S60 turi daugiau nei 40,000 iš anksto įkeltų golfo laukų žemėlapių iš viso pasaulio. O laukai kuriuose dažniausiai žaidžiate – bus automatiškai atnaujinami2, laikrodį susiejus su Garmin Connect programa.

Žaidimo metu galėsite matyti tikslų atstumą iki bet kurios lauko vietos, o “PlaysLike Distance” funkcija apskaičiuos aukščio pokyčių informaciją tarp Jūsų (žaidėjo) ir tikslo, taip pateikiant realų atstumą iki duobutės. Su “Touch Tartegeting” funkcija galėsite įvertinti atstumą tarp savo esamos vietos ir pasirinkto taško žemėlapyje, netgi ir iki smėlio laukų ar vandens telkinių.

Pasiekite duobutę

Su “Green View” funkcija galėsite matysite tikslią ridenimo aikštelės formą, Jums būnant bet kurioje žaidimo lauko dalyje. Be to, galėsite tiesiog piršto prisilietimu pakeisti tinkamą dienos duobutės vietą esamai dienai. “PinPointer” funkcija nurodys reikiamą kryptį smūgiui, kai teks smūgiuoti “aklai”.

Tapkite nugalėtoju

Varžykitės su kitais golfo žaidėjais iš daugiau nei 40,000 golfo laukų visame pasaulyje arba matykite kaip Jums sekasi žaisti, lyginant su Jūsų draugais, naudojant nemokamą Garmin Golf programėle. Kiekvienas žaidimo laukas turi savo žaidybinę lentelę, kurioje matysite kaip sekasi varžytis su kitais žaidėjais, galėsite susikurti asmeninius turnyrus ar kitus žaidiėjus pakviesti parungtyniauti. Naudodami Approach S60 laikrodį, žaidybinę lentelę galėsite matyti realiu laiku, kai tik pabaigsite savo žaidimo etapą.

Asmeninis išmanusis palydovas

Approach S60 laikrodį susiejus su išmaniuoju telefonu3, laikrodžio ekrane matysite išmaniuosius pranešimus: įeinančius skambučius, trumpąsias žinutes, el. laiškus ir kitus įspėjimus. Susiejus su Garmin Golf programėle galėsite dalyvauti virtualiuose žaidimo turnyruose ar matyti kaip Jums sekasi žaidimas, matant savaitinę žaidimo lyderių lentelę. Taip pat galėsite atsisiųsti nemokamų laikrodžio ciferblatų, programėlių ir informacinių laukelių iš Connect IQ™ programėlių parduotuvės. Galėsite netgi susikurti savo asmeninį ciferblatą, pasirinkus nuotrauką iš savo telefono, su Face It™ programėle.

Išlikite aktyvūs

Su ilgiau nei 10 valandų veikiančia baterija golfo režime arba iki 10 dienų išmaniojo laikrodžio režime, Approach S60 tikrai neatsiliks nuo Jūsų aktyvaus gyvenimo būdo. Be to, šį laikrodį galėsite naudoti ne tik golfui: bėgimui, dviračių sportui, plaukimui ir kitoms sporto šakoms. O dėka visos dienos aktyvumo stebėjimo funkcijų kaip: judėjimo priminimų, vibracinių įspėjimų, sekamų sudegintų kalorijų ar nueitų žingsnių – galėsite išlikti aktyvūs ir sveiki.

 

1 Kamuolukio padėtis ir kontaktas su kamuoliuku gali daryti įtaką smūgių fiksavimui. Kamuoliuko įvarymai į duobutę nėra aptinkami. Kai kurie smūgiai, ypač “Chip” smūgiai netoliese ridenimo aikštelės gali būti neaptikti.
2 Reikalinga Garmin Connect™ Mobile programėlė
3 Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu

© TTaisykla turinys / TTaisykla content