• Balandžio pabaigoje pasirodysiantis HTC U / Ocean flagmanas nustebins lietimui jautriu rėmeliu

  2017 balandžio 3 | Blog | Dovilė Berlinskaitė
 • Naujausias Taivano bendrovės gaminys, greičiausiai gausiantis „HTC U“ arba „HTC Ocean“ pavadinimą, pasirodys jau šio mėnesio antroje pusėje, todėl entuziastai skuba aptarinėti būsimas įrenginio specifikacijas. Keletas svarbesnių požymių yra patvirtinti oficialiai. Vienas jų – lietimui jautrus rėmelis, skirtingai reaguosiantis į spaudimą pagal jo stiprumą.

  Įdiegta „Edge Sense“ technologija leis įjungti „Google Assistant“ paslaugą ar telefono kamerą net įrenginiui esant išjungtam – skirtingi spaudimo lygiai taip pat kontroliuos vienu metu atliekamų veiksmų skaičių. Nors nėra žinoma, ar telefonas turės aliuminio korpusą, tačiau aišku, kad lietimui jautrus rėmelis, integruotų sensorių pagalba reaguosiantis ne tik į spaudimą, bet ir gestus, bus metalinis.

  HTC U / Ocean taip pat turės keturis miktofonus, leisiančius kokybiškai įrašyti 3D audio failus, kuriuose detaliai girdėsis aplinkos garsai. Kaip įprasta HTC gaminiams, naujausias flagmanas turės „Boom Sound“ garso sistemą ir dvi kolonėles, kurios maksimaliai prisitaikys prie klausymo sąlygų. Tiesa, ausinių lizdas naujausiame modelyje greičiausiai neatitiks standartinio 3.5 mm dydžio, todėl vartotojams gali kilti papildomų nepatogumų ieškantis tinkamų adapterių.

  Naujausias gaminys žada nudžiuginti fotografuojančius – 12 MP pagrindinė bei 16 MP priekinė kamera taip pat sugebės perteikti HDR ryškumo efektą dar prieš padarant nuotrauką.

  Kitos specifikacijos, kuriomis greičiausiai pasižymės HTC U/ Ocean modelis:

  5.5 colių WQHD (2560 x 1440) ekranas

  4 GB arba 6 GB RAM atmintis

  64 GB arba 128 GB vidinė atmintis

  3,000 mAh baterija, palaikanti greito krovimo USB – C jungtį

  „Android Nougat 7.1“ operacinė sistema

  Pirštų antspaudų skenavimą atliekantis „Namų“ mygtukas

   

  Šaltiniai: gsmarena.com; htcsource.com; pocket-lint.com; techradar.com