• Atnaujinta „Opera“ naršyklė siūlo tiesioginę prieigą prie „Messenger“ ir „WhatsApp“

    2017 gegužės 11 | Blog | Dovilė Berlinskaitė
  • Nors „Opera“ ir nėra viena populiariausių naršyklių,naujausia jos „Neon“ versija turėtų patraukti aktyviai virtualioje erdvėje bendraujančių dėmesį. Nuo šiol „Facebook Messenger“, „WhatsApp“ ir „Telegram“ programėlės yra integruotos į  naršyklės darbalaukį.  Joms „Opera“ skyrė atskirą langelį šoninėje įrankių juostoje, kad programėlės funkcionuotų  kartu su pagrindiniais langais.

    Naudojantis šia naršykle ne tik patogu bendrauti, bet ir siųsti nuotraukas bei kitus failus tiesiog velkant juos į pokalbių langus. Tiesa, aktyvavus savo paskyras, žinučių srautai gali trukdyti atlikti susikaupimo reikalaujančias užduotis, nors naršyklės kūrėjai tikina, kad įrankių juosta su pokalbių programėlėmis neturi įtakos naršymui kituose puslapiuose.

    „Opera Neon“ buvo kuriama įvairių eksperimentų pagrindu, atrinkus labiausiai pasiteisinančias funkcijas. Greta paminėtos naujovės, nauju spalvingu dizainu pasižyminti naršyklė vartotojo sąsajai (UI) taip pat siūlo jau įdiegtą reklamos blokavimo įrankį bei neribotą virtualaus privataus tinklo (VPN) prieigą. Naršyklė siūlo ir grietųjų darbalaukio nuorodų funkciją, įgalinančią patogaus naršymo galimybę.

    Šaltiniai: The Verge, GSM Arena.