• Atšilus orams žmonės praranda budrumą ir nepakankamai prižiūri savo išmaniuosius įrenginius. Tam, kad išvengtumėte atostogų metu tykančių pavojų, pateikiame kelis patarimus, kaip tinkamai pasirūpinti savo telefonu vasaros iškylų metu.

  1. Įdėkite telefoną į užsegamą skaidrų plastikinį maišelį

  Užspaudžiamas tvirtas plastikinis maišelis – pigi ir patikima apsauga nuo vandens, lietaus ar išsiliejusių gėrimų padaromos žalos. Jis taip pat saugo nuo smėlio krislų, galinčių ne tik patekti į krovimo lizdą bei kitus plyšius, bet ir subraižyti telefono ekraną, kamerą ar galinį korpusą. Visgi jei norite užtikrinti nuolatinę įrenginio apsaugą nuo drėgmės ar smėlio, patariame įsigyti ir grūdinto stiklo ekrano plėvelę bei specialų dėklą be ertmių mygtukams ar krovikliui.

  2. Išjunkite telefoną jam įkaitus

  Jei manote, jog karštą dieną maudynių metu telefoną palikti automobilyje yra gera mintis, šiek tiek klystate, nes tai yra tas pats, kas įdėti savo išmanųjį į viryklę! Laikykite savo mobilųjį pavėsyje, o jei nuo karščio jis įkaista, apsaugokite įrenginio bateriją ir tuoj pat jį išjunkite! Vasarai taip pat pravartu įsigyti šviesų telefono dėklą ir vengti tamsių, šviesą sugeriančių atspalvių. Būdami namuose, nepalikite telefono krautis apšviestoje vietoje ir išimkite jį iš apsauginio dėklo ir taip apsaugosite jį nuo perkaitimo.

  3. Sumažinkite telefono ekrano šviesos ryškumą

  Platus išmaniojo įrenginio ekranas yra didžiausias baterijos žudikas. Jei norite, kad ji tarnautų ilgiau, ypač tuomet, kai neturite su savimi nešiojamo kroviklio, sumažinkite ekrano šviesos ryškumą iki mažiausio ir džiaukitės galimybe fiksuoti smagias akimirkas visos išvykos metu!

  4. Rašykite žinutes

  Jei žinote, jog ilgą laiką neturėsite prieigos prie krovimo šaltinio, neeikvokite baterijos energijos skambučiams, kurie gali tilpti į trumpąją SMS žinutę. Skambučiai reikalauja daugiau energijos, todėl išsekina Jūsų bateriją kur kas greičiau ir sutrumpina jos veikimo laiką.

  5. Tapkite žalias!

  Išnaudokite vasaros šilumą įsigydami saulės energiją naudojantį telefono kroviklį, kuris pravers gamtoje šalia nesant elektros energijos šaltiniui. Apsaugoti savo brangius įrenginius yra visai nesunku, tereikia imtis kelių paprastų atsargumo priemonių, kurios užtikrintų ilgą jo tarnavimą šiltojo bei kitų sezonų metu!

   

  Šaltiniai: idropped.com; 15min.lt